Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- We are bigger than Jesus ~ John Lennon
- Een woord met 8 medeklinkers na elkaar: angstschreeuw
- Als ik de vrijgezel vergezel, verzegel jij de verzen
- Met diene zeiver!
- er zijn zodanig veel rare mensen in de wereld dat ze erin slagen ons te doen denken dat WIJ raar zijn
- Will Jill still chill, Bill?
- sorry, ik heb enkel sympathie voor sympathieke mensen. De anderen kunnen voor mij de hoogste boom in. En ze mogen daar voor mijn part ook uit vallen.
- Het Random Kwootje-gevoel
- Eduard Buinstuin, sporadisch treinreiziger uit Latsbergen, poetst één tand nooit. Ook niet tijdens reclame-onderbrekingen
- Wat probeer je me toch constant te bekeren? Heb je een religieus Tourettesyndroom of zo?
- dat is geen gezeur het lag er gewoon schandadelijk bij en het wil niet zeggen dat het buiten de stad is dat het niet mooi hoeft te zijn
- Why do stupid people think rudness compensates being an incompetent twat?
- wie aan de weg spijkert heeft veel nagels nodig
- Eind oktober weer goedkober
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, zaterdag 25 juli 2026. Dag 206 van het jaar, week 30
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 25/07:☆ 25/07/1985: geboortedatumJorsis Neijenhios
☆ 25/07/1988: geboortedatumFrederik Widgs
☆ 25/07/1985: geboortedatumJoris Neijenhuis
☆ 25/07/1957: geboortedagRoman Jugg
☆ 25/07/1975: geboortedatumHarvart Ellefsen
☆ 25/07/1979: geboortedatumWilliam Bloemen
☆ 25/07/2024: overlijdensdatumGera Volkov
☆ 25/07/1994: sterfdatumFranky Libeert
☆ 25/07/1942: geboortedatumBruce Woodley
☆ 25/07/1930: geboortedatumAnnie Ross
☆ 25/07/1958: geboortedagHenk Wanders
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Melitia
★ Hierophobia
★ Destroÿer 666
★ Crosshead
★ Cemetary
★ Conviction
★ Killer
★ Lykanthrop
★ Ratbreed
★ Flesh Parade
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Zangeres Zonder Naam - Mexico (live) (, )
★ Verzamel - Hit Explosion (album) (, )
★ The Gatering - Nighttime Birds (, )
★ Marco Santoni - (, )
★ Michael Jackson - Pretty Young Thing (, )
★ Alan Parsons Project - Don’t Answer Me (, )
★ Koos Alberts - Wat Ik Zeggen Wil (album) (, )
★ Verzamel - The Healing (, )
★ Charles Aznavour - Volume 1 (album) (, )
★ James Last - In Concert (album) (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Anders: KLACHT POLITIE FEDERAALWe ondernemen juridische stappen tegen u kort na een computerinbeslagname van de Cyber-infiltratie voor: (Kinder... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
ED SHEERAN - Afterglow 27
18
21
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 14
23
ABC - All Of My Heart 23
26
SEAL - Kiss From A Rose 12
28


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts





