Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If you develop an ear for sounds that are musical it is like developing an ego. You begin to refuse sounds that are not musical and that way cut yourself off from a good deal of experience. ~ John Cage
- Het heeft al maanden over 4 Russen gegaan , nu gaat het plots over 2 Amerikanen ...
- vaart minderen spaart kinderen en minder neuken spaart spreuken
- zou een vis gebeft kunnen worden?
- Grotesko kickt op tetten
- Stop je paaseieren nu beter in de koelkast of juist wel?
- en als de jeugd drugs nemen zuipen en niet anders dan ruzie ellende miserie dat mag een sigaret roken boete 500euro ga een gaan wandelen met een hond al destront dat de mensen van hun eigen hond niet opruimen boete leuk he op speelplein met je kind en constant hondestront boete ???
- THE PIG IS FULL OF MANY MANY CATS
- JP zei just dèt de vrullie wc's allomaol weer tegooi duurschasse
- De kampioen is uitgerekend witte wijn, welke de gebruiker een waar draaiorgel schetenfestival kan bezorgen en in recidieve gevallen zelfs een gecompliceerde, vaak dubbele bilfractuur.
- Kak stinkt naar stront!
- mijn onderbroeken hangen nog tot 15 maart te kijk in de beursschouwburg
- Zijt ge 'r een beetje mee aan 't lachen of wa!?
- Boris is a coked up pervert
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2302:
Die leiding moet gereinicht worden

In dit kwootje zitten 5 woorden, samen goed voor 36 characters, waarvan 1 c's, 2 d's, 6 e's, 2 g's, 1 h's, 5 i's, 1 l'en, 1 m'en, 3 n'en, 2 o's, 2 r'en, 2 t's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Martijn jouw oksel stinkt naar azijn, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 12 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10



