Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If you develop an ear for sounds that are musical it is like developing an ego. You begin to refuse sounds that are not musical and that way cut yourself off from a good deal of experience. ~ John Cage
- Verder onderzoek word uitgevoerd. Bron: Mai Breein
- 35% van de vrouwen heeft last van een opgeblazen gevoel
- dat is geen gezeur het lag er gewoon schandadelijk bij en het wil niet zeggen dat het buiten de stad is dat het niet mooi hoeft te zijn
- woord van 46 letters : arbeidsongeschiktheidsverzekeringsmaatschappij
- 'cos I ain't no Hollerbach girl
- Rucky ruk, de man die sneller schiet dan zijn schaduw
- als je hoort hoe het klokje thuis zit je niet in de kroeg
- Mijn oom heeft een lipoom, mijn levensgezel heeft een gezwel
- als de dikke mager is geworden is de magere al lang dood.
- 't Is aan't loskomen!
- Blond Triple Fistfuck Cunt, Free Free Triple xxx Porn Video
- Komt ook niks zinnigs uit geloof ik
- 'piemel' is een woord voor achtjarigen die hun lichaam beginnen te ontdekken. Klinkt bijzonder kinderachtig als je dat als volwassene nog gebruikt.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5651:
Prenons par exemple la proximité qui facilite l’intimité ou bien au contraire déstabilise l’éveil des désirs et désirs sexuels du coup la situation mu

In dit kwootje zitten 29 woorden, samen goed voor 160 characters, waarvan 8 a's, 2 b's, 3 c's, 5 d's, 13 e's, 1 f'en, 17 i's, 9 l'en, 4 m'en, 6 n'en, 6 o's, 4 p's, 1 q's, 7 r'en, 11 s'en, 9 t's, 8 u's, 1 v's, 3 x'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Rozet heb jij nog koffie gezet? Heej ja heej ja hoow
~ Bekeken: 105 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23



