Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I personally donated $2,500 to the Red Cross yesterday Normally I don´ t like to tell how much I donated and to whom, but I felt sometimes it´ s good to share info in the hopes that others will feel inspired to donate whatever they can ~ Moby
- Ik zou voorstellen: check your facts, alvorens te verwijzen naar verouderde kennis.
- Een hut waar gelachen wordt is beter dan een kasteel waar men huilt
- We worden K.O. geslagen, maar we staan steeds weer op
- Natas owned A´pen
- ik heb echter geen trechter
- [Schokkende video] Paar vallen naar beneden en stierf aan achtste verdieping findow fhile sex doen en... Ze moeten tenminste het venster te sluiten voordat je dit doet
- Opschudding in Brazilië over foto’s van mensen die in afvalvlees voedsel zoeken: upshaking in Brazil over pictures from people that in offfallmeat food seek.
- sommige smoelen VRAGEN gewoon om goed op geklopt te worden
- dit dorp, ik weet nog hoe het was, er boerden kinderen in de klas
- zuid amerikaanse vrouwen hebben vanaf hun 40ste meer kans op struikelpartijen als gevolg van hangborsten
- schepping GIRLFRIEND is zelf gelogeerd hihi! tegen moeilijke roepstoeterij... je wij slipje
- ouders vinden het behoorlijk onaangenaam als je hand in hand rondwandelt met hun kind
- I have just spent over an hour reading the messages on this board, I find them facinating!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6039:
Maar voor hetzelfde geld hadden we het niet gezien en stond het daar een paar dagen in weer en weer.

In dit kwootje zitten 20 woorden, samen goed voor 100 characters, waarvan 8 a's, 7 d's, 20 e's, 1 f'en, 3 g's, 4 h's, 3 i's, 2 l'en, 9 n'en, 3 o's, 1 p's, 6 r'en, 1 s'en, 5 t's, 1 v's, 3 w's, 2 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Antoon ik ben het niet meer gewoon! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 13 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


