Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I declare that the Beatles are mutants Prototypes of evolutionary agents sent by God, endowed with a mysterious power to create a new human species, a young race of laughing freemen ~ Timothy Leary
- BOO LAH FRICKLE FRECKLE!!!
- Seg, hoe komt het eigenlijk dat gij zo uit uw bakkes stinkt?
- Kon een mens maar eens een gezond lichaam kopen en zonder pijn en die stomme moeheid , terug het leven weer kunnen invliegen zou zalig zijn !!!!!
- why are pirates called 'pirates'? - because they arrrrrrrrrrrrrrr
- hè Eénoog! Ik dacht al dat geld valt zomaar uit de hemel!
- You can't make a turd without grease
- wie het bier lust, drink het op
- Wat is een .kak bestand en hoe open ik het?
- It sounds too good to be true and it is.
- Klotevalling nondedzju! Inmiddels al de derde toiletrol die vol gesnoten is. Verkouden mensen zijn kennelijk rare snuiters.
- Hoe lang duurt een "Het is de week van..."-week op facebook? Drie maanden?
- de frituren in mijn buurt zijn allemaal op WANDELafstand dus ik leef wel zeker gezond!
- Binnen het kader van digitaal welzijn, heb ik de meldingen van de app Digitaal Welzijn uitgeschakeld.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6330:
waar wacht je op

In dit kwootje zitten 4 woorden, samen goed voor 16 characters, waarvan 3 a's, 1 c's, 1 e's, 1 h's, 1 j's, 1 o's, 1 p's, 1 r'en, 1 t's, 2 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Daan ben jij een Colombiaan? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 18 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 38/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
10


