Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Ask Yourself: Have You Been Kind Today? Make Kindness Your Daily Modus Operandi And Change Your World ~ Annie Lennox
- I'm so happy to have discovered the site, it's really the thing my friends from work and I have been looking for. The up to date info on the webpage i
- ervaring is de naam voor de optelsom van onze fouten
- Een zanger, Patrick Parker, om te in. Het monopolie op de stroom anders.
- Ambrosius Snelvijs, broer vàn, vult zaterdagnamiddagen met het tellen van vallende mensen en dit schematisch uit te tekenen in een notaboekje
- ik wou da ik dit thuis had staan. jezus wa een bazenbak
- Het Inbox-stadium in Glasgow
- Op de slotdag at ik een hot-dog
- Het leven moet met liefde en humor worden geleefd, liefde om het te begrijpen humor om het te dragen.
- Ik word crimiclown. Een beetje de schwung er in brengen tijdens rechtszaken en de beklaagde(n)/aanklager(s) aan het lachen brengen. Als dàt geen nobele zaak is!
- ALLES MOET KAPOT!!!
- Kijk wat ik met mijn muis doe... Je leert eigelijk het meest door ermee te spelen
- Richard Schaaflip, voltijds formatteur van 3,5" diskettes, is ervan overtuigd dat hij gehakt is
- Ik heb een diarree aan Engelse termen die vooral leuk zijn als je interessant wilt doen.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #699:
Vuil gespuis
Doe mij een plezier
en ga naar huis
je bent niet welkom hier

In dit kwootje zitten 18 woorden, samen goed voor 88 characters, waarvan 3 a's, 4 b's, 12 e's, 2 g's, 2 h's, 7 i's, 2 j's, 1 k's, 3 l'en, 2 m'en, 5 n'en, 2 o's, 2 p's, 6 r'en, 3 s'en, 2 t's, 3 u's, 1 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Roel er zit een hond op jouw stoel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 64 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 19/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
7
8
9
10
11
MC5 - Kick Out The Jams 25
13
SYSTEM 01 - Drugs Work 3
15
16
BOTS - De Lange Weg 6
17
18
DOE MAAR - Nachtmerrie 31
19
DEVO - Girl U Want 16
22
THE SHINS - Phantom Limb 18
24
POND - Young Splendor 14
25
26
APPALOE - Ritmo Inferno 28
27
FATBOY SLIM - Praise You 13
28


