Voeg hoesfoto toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I got nasty habits; I take tea at three ~ Mick Jagger
- Whiteboardcriminaliteit
- deze week mag u lachen met de provincie die in tegenwijzerszin naast de uwe ligt
- Gisteren de kut van mijn moeder gezien! Ik wist niet wat ik zag! Allez ja, ik wist wél wat ik zag maar euh... man wat was dàt!
- Waarom kijkt De ketelaere altijd alsof hij koppijn heeft?
- Moment, Mimount! Mikpunt minpunt
- Voor iedereen die interesse heeft in het laten groeien van hun inleg door een geautomatiseerd systeem Bitcoin voor je te laten verhandelen, raad ik je
- Vous ne devriez pas être découragé par l'état actuel des choses. Parfois, de bonnes choses arrivent à de bonnes personnes, et c'est l'une d'entre elles.
- soit ik vind haar mooi, maar ze heeft geen zus
- Zagers, klagers en mensen die vanop afstand denken te weten hoe het er aan toe gaat en gewoon hun vooroordeel volgen zullen er altijd zijn
- Voor de linkse vakbonden is carnaval wel uitzonderlijk vroeg begonnen dit jaar :)
- Flaciiiiiiiiiid
- Drie mannen zijn elkaar in pretpark De Efteling te lijf gegaan nadat één van hen, een 32-jarige inwoner van Zoetermeer, een scheet had gelaten.
- Heej Chantal denk niet dat ik voor je val! Heej ja heej ja hooow!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Hoesfoto toevoegen
Doe mee!

groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


Rechts

