Dagfeiten
- Geej se lèllike voel hod!
- Chaos is a friend of mine. ~ Bob Dylan
- How many atheists live in a monastery? - Nun.
- if bleiters bother you, go full screen!
- Hij heeft wel een grote neus he? - Ja, hij was te laat bij het neuzen uitdelen, ze waren op. en toen hebben ze er maar een elleboog op gezet
- Het was ook 100% de bedoeling om het een beetje stom aan te brengen hihihi!
- Werknemer: "Baas... Ik kan u 3 namen noemen..." Baas: "Oh... Zet u even..." (Werknemer gaat zitten en kijkt héél serieus) Baas: "Zeg maar." Werknemer: "Euhmmmmm... *kuch*... Jimi Hendrix, Paul McCartney, en El'n Jaaahn"
- Steugrosnerf
- Deze webstek is gedurende de gehele coronaperiode gewoon open gebleven. Maar dààr hoor je niks van he!
- Ik kan zo sexy afdrogen dat zelfs mijn handdoek er nat van wordt
- Waarom moet Clucht Brugge eigenlijk altijd (ex-)spelers van Genk binnenhalen? Hebben zij zelf geen scouting-unit?
- Teppi Visch, poetsvrouw, gaat zodanig op in het lezen van romans dat ze het hoofdpersonage "wordt", zeg maar, totdat ze een volgend boek leest.
- Davina Verscheurs, beroepsfilatelist, begint het stilaan zat te worden om telkens aan Knoos Alperts gelinkt te worden
- Witnie Hoesten, een zangeres die bekendheid verwierf door een cover van Dollie Balkon, ... (en dan vul je zelf maar aan)
- Johanovic
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Dagfeitjes: themadagen, gebeurtenissen en feiten verbonden aan een specifieke dag
☆ 05-06 Dag Van De Jonge Jury.
Er werd verder geen uitleg ingegeven voor deze dag.
Er werd verder geen uitleg ingegeven voor deze dag.
Ook op 05-06:
☆ Internationale Ketchup Dag
☆ Grundslovdag Denemarken.
☆ Wereld Milieudag
☆ Dag Van Het Kasteel
☆ Nassaudag

Wist je dat er ook een Dag van Murcia. bestaat?
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


Rechts

