Dagfeiten
- Geej se lèllike voel hod!
- I´m a tidy sort of bloke I don´t like chaos. I kept records in the record rack, tea in the tea caddy, and pot in the pot box ~ George Harrison
- Wtf is going on..... in here is the moth real big or the hand so small did something go wrong with plastic surgery plasticcchhh ?!
- Wat is het verschil tussen een politicus en een trolleybus? Een trolleybus stopt als hij de draad kwijt is.
- sinterkloaze
- 1 boodschap aan FIFA: FIFO!!
- Nec Nac Pec Pac Pacman
- Het gaat niet goed met mijn chauffeur: hij kwam met z´n hoofd tussen deur
- Roel is niet akkoord dat de predikaten in de abstractielaag multiway kunnen gemaakt worden om bvb te checken dat een bepaalde methode aan een bepaald.
- Vroeger, werd gedronken en gesnoven in de straat... had de slagersjongen nog coke paraat. De metselaar kon zingend op de wijven slaan, de melkboer legde fluitend een lijn, om hard te gaan
- je moet een gegeven paard nooit weggeven
- want ook palingen houden van herhalingen
- Residue reisduif
- Het is niet omdat ik zwijg dat je gelijk hebt. Ik heb gewoon geen goesting om met idioten te discussiëren.
- How silly can you get?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Dagfeitjes: themadagen, gebeurtenissen en feiten verbonden aan een specifieke dag
☆ 01-12 Dag Van De Vereniging Roemenie.
Transsylvanie werd toegevoegd aan Roemenië.
Transsylvanie werd toegevoegd aan Roemenië.
Ook op 01-12:
☆ Wereld Aids Dag

Wist je dat er ook een International bierdag. bestaat?
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 38/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
10


Rechts

