Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I told people I was a drummer before I even had a set, I was a mental drummer. ~ Keith Moon
- ZildeBilde what spelling errosr
- *** Topic is ´Gelieve bij het binnenkomen een ´korte´ duimactie & vijf ´schietgebedjes´ (één Onze Vaderke en vier Weesgegroetjes) te doen, voor diegene die examens maken !! Good luck :)
- putting god ahead of humanity is a terrible thing
- Ben je in cafe het hijgende hert geweest ?
- mag geen foto plaatsen met eitjes erin anders gewijgerd
- een schip op het strand is moeilijk uitgraven
- Ik ben niet nieuwsgierig, ik ben belangstellend...
- de tandarts trekt het niet meer aan
- je kunt iets maar vergeten, omdat je t gekend hebt!
- In Zuid-Afrika kroop een vrouwelijke cheetah die een fotograaf zag slaperigten, zich tegen hem knuffelde om naast hem te slapen.
- Frank Wooodward is a no mind fly dung eating brain washed nasa sucking loser that should be flushed like the rest of the crap nasa puts out
- Voele leul
- In dit onontbeerlijk pretpakket zit een stukje taart, een enveloppe, een sticker van Wald Disnie, een poster van Ali Campbell die een gezicht trekt, een verlopen tegoedbon te gebruiken bij een slager die allang met pensioen is en een plattegrond van Flavohoff
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


Rechts

