Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- In sixth grade I had a band called The Blueberry Waterfall. I had borrowed a guy's Fender Jaguar and Boss Tone Fuzz, which you plugged straight into a Blackface Twin. It was a little power trio - we were actually pretty good for our age. ~ Steve Lukather
- mijn pietje gaat niet vliegen, zit met 2 eieren
- Do you think I care about your opinion!? You think anyone cares? Fack off you whiner!
- In dit onontbeerlijk pretpakket zit een stukje taart, een enveloppe, een sticker van Wald Disnie, een poster van Ali Campbell die een gezicht trekt, een verlopen tegoedbon te gebruiken bij een slager die allang met pensioen is en een plattegrond van Flavohoff
- Ja da weejt ik ja!
- geluk is niet de glimlach die je laat zien als je naar anderen kijkt, maar die in je hart blijft als je jezelf onder ogen ziet
- Wat is het verschil tussen een konijn en een gravin. Een konijn graaft pijpen en een gravin... Heeft geen grote oren .
- De negentien kompetitiewedstrijden die Musonda meespeelde met de groen-zwaften werden met zorg ge kozen
- Fantastisch tandpastisch, pastiche pistache plastisch plastic boterhamdoos
- Ik kan niet tegen de ongemakkelijkheid hier
- De bediener van de beamer kon het beamen
- Stacake Zitvlaay, Lichtaart
- Новости: РБК: Мини-сериал «Экология» предлагает расширить сфинктер получателей помощи. Минэкономики предлагает компаниям, рассчитывающим на государственную помощь. служба поддержки!
- Dorald Van Hitzenkitz, hersteller van anale thermometers, heeft vorige week een opdringerige fan op zijn gezicht geslagen. Dat dit nefast is voor zijn zaakje neemt hij er grààg bij!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 11/2026. Muziek van 1950 tot nu!3
4
5
6
9
10
13
14
16
18
19
21
ROEL TIJSKENS - Novelle 3
22
POND - Young Splendor 6
23
24
25
AL JARREAU - Roof Garden 16
27
THE RESIDENTS - Kaw-liga 19
28
GLASVEGAS - Daddy‘s Gone 22


Rechts

