Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Writing About Music Is Like Dancing About Architecture ~ Laurie Anderson
- Club Brugge doet me geeuwen. Zo fel dat mijn kaken ervan pijn doen
- Jammer vd geit in de keuken xD
- daar sta je dan mooi voor jan met de korte lul
- Komiek schrapt optreden in werchter wegens tegenvallende kaartenverkoop: "Oep den traai auwt oep maine gazzon wast er nochtaans wél vollek"
- kapsodisheid, met Job!
- I just blew my nose and wine came out
- HELP!! De ip-adressen zijn bijna uitgeput!
- Het is niet omdat 'iedereen' iets heeft dat ik dat ook moet hebben ee! En 't is niet omdat ik het kan krijgen dat ik het ook moet pakken ee!
- Een borferliner, fat was ons algauw fuifelijk. We trokken in het hotel waar we frie jaar gelefen zulke mooie weken met Tonio haffen foorgebracht
- JIJ!? Werk vinden??? Met dàt achterlijk gezicht?? MOEHAHAHAHAHA!!!!
- Hoe noem je een crematorium voor lesbiënnes? - Gewoon, een crematorium. Want lesbiënnes zijn ook gewoon mensen. EN FUCK JOU ALS JE NIET AKKOORD BENT!!
- got banned by @hesgoalme on #hesgoal by some sexist pig called "donnydeligt" I asked one simple question and was met with stupidity and misogyny
- De antenne aan anette's tent
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 06/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
9
10
12
BOZZ SCAGGS - Lowdown 10
16
LUKE COMBS - Fast Car 6
17
18
19
20
CHRISTOPHE - Aline 17
21
EARTH & FIRE - Weekend 4
22
SCHMUTZ - Love Games 22
24
WEATHERGIRLS - Well-a-wiggy 11
26
27
28
THE SHINS - Phantom Limb 20
29


Rechts

