Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Excuse me while I kiss the sky ~ Jimi Hendrix
- Ik ben aansprakeloos!
- Ik kom niet opdagen tijdens dopdagen
- In Zuid-Afrika kroop een vrouwelijke cheetah die een fotograaf zag slaperigten, zich tegen hem knuffelde om naast hem te slapen.
- dat hep ik tog ergen gelezen gehad
- Timmie John Goerak, een bijzonder ongetalenteerde ku(ns)tschulder die in zijn ellebogen kan bijten, ontbijt steevast tweedaags om 13u56
- Sorry dat ik jouw afgezaagde, belegen grapjes totaal niet goed vind, meneer alexx FAGNEW
- Poll: Moet Anderlecht heb buiten kieperen?
- Kijk wat ik met mijn muis doe... Je leert eigelijk het meest door ermee te spelen
- Serge G, De Vlaamse Jack Nicholson, zat eind jaren '80 in een funproject wat furure maakte met nougat-beat
- als ik Anton aan Toon aantoon
- Witnie Hoesten, een zangeres die bekendheid verwierf door een cover van Dollie Balkon, ... (en dan vul je zelf maar aan)
- Misschien moet men eens proberen om de Schijf van Phaistos op een platenspeler af te spelen?
- In dit onontbeerlijk pretpakket zit een stukje taart, een enveloppe, een sticker van Wald Disnie, een poster van Ali Campbell die een gezicht trekt, een verlopen tegoedbon te gebruiken bij een slager die allang met pensioen is en een plattegrond van Flavohoff
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


Rechts

