Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Waar zijn die handen!? ~ Regi Penxten
- Van broodje gezond tot stront. (Via mond & kont)
- Het Lachend Kakske gestolen ... en teruggevonden. Jammer want 'k had al een ander model gedraaid
- 'Thuis' is gewoon een zielig alternatief voor zielige mensen die eerlijk gezegd naar 'Familie' willen kijken, maar die zichzelf gedwongen hebben om VTM te boycotten. Terwijl het allebei BROL is
- Jomo Van Tor, een netbaltrainer met een uiterst accurate gaydar, kan dialecten bij kippen herkennen
- waar is shaap lan,waar is schaap
- sorry, ik heb enkel sympathie voor sympathieke mensen. De anderen kunnen voor mij de hoogste boom in. En ze mogen daar voor mijn part ook uit vallen.
- Zêdde gån ziien? (ben je gaan kijken?)
- Ik kan nu toch wel een lijstje voorleggen van namen van personen die zeker en vast en definitief OFF KUNNEN FUCKEN!!!!!!
- I have soiled myself. How embarrassing.
- Het wordt tijd dat katten eens klacht gaan neerleggen wegens het gebruikt worden voor nietszeggende internetbezigheden
- Heej Jeanette er ligt weer kots naast je bed! Heej ja heej ja hooow!
- Rondvraag betreffende de populariteit van Eluterius: u zal weinig tegenstanders vinden, maar ook weinig liefhebbers. We zijn gewoon te onbekend! YAY!!
- wie peren bakt, bakt ze
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Is Google Rascistisch part 5489
Eluterius, 2005-03-14
Ga naar google
Typ in “misdaden door autochtonen”
en wat geeft google dan als antwoord?
...
Ga naar google
Typ in “misdaden door autochtonen”
en wat geeft google dan als antwoord?
...
Irricards® | Lijst |
~ Bekeken: 4 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 11/2026. Muziek van 1950 tot nu!3
4
5
8
11
12
14
16
17
SCHMUTZ - Love Games 34
18
19
21
ROEL TIJSKENS - Novelle 3
22
POND - Young Splendor 6
23
24
25
AL JARREAU - Roof Garden 16
27
THE RESIDENTS - Kaw-liga 19
28
GLASVEGAS - Daddy‘s Gone 22


Rechts

