Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I left school at 17 and was a star by the time I was 18... in certain parts of the world anyway ~ George Michael
- Soms kom je iemand tegen en dan denk je: heb ik daar nog plaats voor in mijn hart?
- Schandalig welke idioot heeft hier zijn frigo's en vaatwassers gedumpt in de bus in kreyel
- Als een vers gebreide trui rafelde ik me rond het goddelijke lichaam van Hubert Damen
- Rondtrekkende dievenbendes teisteren met duizenden euro’s meenamen, Rondtrekkende dievenbendes teisteren met regelmaat de gemeenten vlakbij de E313.
- Hoeveel procent van de wereldbevolking denkt dat de aarde plat is?
- Even aan iedereen die me wilt verwijderen of blokkeren even dit: het is geen vliegveld hier, je hoeft je vertrek niet aan te kondigen!
- als ijsberen met hout sjouwen gaat het winteren
- Sonny Crockett lachte groen toen hij de 'I am gay'-stickers op z'n Ferrari zag
- Onvettig kind
- Omdat er twijfels zijn over zijn geestelijke gezondheidstoestand wil het parket de gewezen acteur psychisch laten onderzoek. Dat is gemakkelijker gezegd dan geschreven precies!
- Arrestien Vervoeren, een gefrustreerde kerosineverslaafde gitariste uit Boervelde, vindt het practisch om dingen eerst vanuit diverse perspectieven te bekijken en er dan los op los te gaan
- alle deuren achter je verbranden
- ik sta helemaal triplex
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 37/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8
9
10
12
13
14
LAID BACK - Sunshine Reggae 21
15
JUUL KABAS - Flauwekul 28
16
KOTO - Dragon’s Legend 1
18
19
20
PEGGY LEE - It’s A Good Day 13
22
ABC - All Of My Heart 14
23
SCHMUTZ - Love Games 23
24
SABATON - Camouflage 11
30
FAD GADGET - Luxury 24


Rechts

