Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- This is one place were technology has become important to us. Working on a digital setup, you can just take things off then put them in other places and contruct your framework without loosing generation and end up with this carefully contructed, multi-layered format, but at the same time all of the parts in it are improvised and loose. Without digital technology, you couldn't do that. ~ Mark Hollis
- Het land bleek namelijk bevolkt door hypochonders. Besprak de dokter aambeien, dan zaten de wachtkamers de volgende ochtend vol met TV-kijkers
- Hoewel Club Brugge de nul heeft kunnen houden zijn de supporters niet tevreden. Een striemend fluitconcert rolt van de tribunes van Jan Breydel na de 0-2 tegen Westerlo
- Een gootband is zo'n typisch item wat mannen per se moeten hebben wanneer ze het bij hun buurman hebben zien liggen
- Shunt klopt op de deur bij het naar buitengaan van de wc (dixit Wally)
- Hugo Cuypers nam hem in een keer vanop links op de slof, maar weer gaat de bal er iet in.
- Mensen verschillen, smaken verschillen. Dus waarom zou JOUW smaak de juiste zijn?
- Je moet je sport kunnen doen in kledij waarin je je goed voelt. Tennissen in een trouwkleed, schermen in een sumopak, schaken met een helm op, ...
- beter met slecht weer thuis dan met goed weer aan het werk
- seffes pér ich dich op diene soets
- ik ken iemand met een John Deere en die noemden ze Bambi omdat hij altijd te HERT REE
- Antwerpen boven
- 'n, die is nog ziek
- de barman was klein maar tapper
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1538:
Richard Klepelgieter is zó snel, dat hij in één hand kan klappen, door deze zo verschroeiend snel te bewegen dat er een kleine sprong voorwaarts in de tijd plaatsvindt, zodanig dat wanneer hij zijn hand draait en in de andere richting beweegt, deze de "vorige" beweging tegenkomt. *KLAP*

In dit kwootje zitten 48 woorden, samen goed voor 290 characters, waarvan 17 a's, 3 b's, 3 c's, 18 d's, 39 e's, 10 g's, 7 h's, 19 i's, 4 j's, 4 k's, 7 l'en, 1 m'en, 25 n'en, 10 o's, 5 p's, 14 r'en, 7 s'en, 14 t's, 4 v's, 5 w's, 6 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Murat ik heb je auto beklad! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 100 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 24/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
9
11
12
ABC - All Of My Heart 14
15
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
16
18
BOBBY GOLDSBORO - Honey 13
20
22
24
26
27
28
LEWIS CAPALDI - Forget Me 21
29



