Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Don't play what's there, play what's not there. ~ Miles Davis
- Rana returns to bedroom to find kitty barf all over the bed
- Er is een voor en naaaa, in Appelschaaa, dus zeg allemaal maar jaaaa, het is nooit saai in appelschaaaaaa
- Het is open trappen indeuren
- doe je dat dikwijls?
- Nee! Dat doe ik niet! Dat is mij te korporaalachtig! Ik heb dat nooit zo gezegd, achterlijk wijf.
- Deze kwootjes maken het gezellig! Lees ook het volgende...
- Drek den hiel mèlwurm oet de frigo
- 'Een ander issue is dat er niemand aandacht schenkt wanneer ik aan het woord ben... HALLO!? IK HEB HET TEGEN JULLIE!!'
- To the East, to the East, some extra-lean minced beef. To the West, to the West, some tasty chicken breast. To the North, to the North, juicy British pork. To the South, to the South, I love meat i
- Ich weiЯ nicht, wie Sie es sagen, aber ich habe versucht bevor eine lange Zeit, Ihnen einige Fotos zu schicken, aber ich habe gedacht, dass Sie sich i
- Mensen verschillen, smaken verschillen. Dus waarom zou JOUW smaak de juiste zijn?
- Ja dat is HONGEEUUURRRRRR NAAR LIEFDE!
- Waar gaan we het vandaag eens over hebben? Aambeien? Braaksel?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1162:
Eend kijken of ik mn bed nog kan vinden en hopen op een lekkere droom haha trustee xxxx

In dit kwootje zitten 18 woorden, samen goed voor 87 characters, waarvan 3 a's, 1 b's, 4 d's, 13 e's, 1 f'en, 1 g's, 3 h's, 3 i's, 1 j's, 6 k's, 1 l'en, 2 m'en, 10 n'en, 6 o's, 2 p's, 3 r'en, 1 s'en, 2 t's, 1 u's, 1 v's, 4 x'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Marcel, jouw pizza's lusten we wel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 15 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


