Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- We are bigger than Jesus ~ John Lennon
- Ikzelf heb geen troetelnaamvoor mijn penis, maar mijn vrouw wél! Zij noemt hem 'Jezus!!'
- ik wil een belgisc comdatroter
- De antenne aan anette's tent
- ik ruik mezelf!
- Heej Theo ben jij een zuiplap ofzo? Heej ja heej ja hooow!
- beter een half ei dan een houten kop
- dat is geen gezeur het lag er gewoon schandadelijk bij en het wil niet zeggen dat het buiten de stad is dat het niet mooi hoeft te zijn
- RscaRules35: gano niks waard samatta is 5x beter ZildeBilde: @RscaRules35 als gano niks waard is en samatta 5x beter dan is hij ook niks, 5 x niks = niks
- Waat ene pippo best dig onuzel schoop gank werke luije kwatchbugel
- Zelfs met een gouden zadel blijft een ezel een ezel
- als de zon in het westen is ondergegaan valt spontaan de nacht in
- koortsmeetsysteemstrook
- in DRIE cafés in de buurt werd er op de toog geslagen
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1293:
What's the loudest fart you've ever heard in public? Mine was at the Long Beach Antique Swapmeet in 1996. I was in the men's room (which was all tile, large and built in the 70's.) I was at the urinal and this guy was in the stall, this fart got louder as he went into it and it reverberated throughout the entire bathroom. This was a large bathroom with about 20 urinals. It literally sounded like an air horn or air raid siren

In dit kwootje zitten 84 woorden, samen goed voor 444 characters, waarvan 34 a's, 6 b's, 3 c's, 10 d's, 34 e's, 2 f'en, 6 g's, 22 h's, 27 i's, 1 k's, 17 l'en, 5 m'en, 21 n'en, 18 o's, 2 p's, 1 q's, 24 r'en, 18 s'en, 35 t's, 13 u's, 3 v's, 10 w's, 3 y's, 2 nullen, 1 enen, 1 twee's, 3 drie's, 1 6'en, 1 7'en, 5 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Guillaume ik had vannacht weer een droom! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 216 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 30/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
6
9
10
11
SEAL - Kiss From A Rose 19
12
13
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 22
14
15
16
17
20
ABC - All Of My Heart 13
21
24
26
BOTS - De Lange Weg 24


