Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Yeah, Wacko Jacko, Where Did That Come From? Some English Tabloid I Have A Heart And I Have Feelings I Feel That When You Do That To Me It´s Not Nice ~ Michael Jackson
- Maar, goed neiuws: wodka en gin bevatten een laag histaminegehalte
- en als de jeugd drugs nemen zuipen en niet anders dan ruzie ellende miserie dat mag een sigaret roken boete 500euro ga een gaan wandelen met een hond al destront dat de mensen van hun eigen hond niet opruimen boete leuk he op speelplein met je kind en constant hondestront boete ???
- lamalord: belgium 3-0 (involvement of vanaken in this goal: 0%)
- Guy-Patric Quincaille, halftijds stoeplegger uit Montastré, kan rustig blijven tijdens hyperactieve paniekaanvallen.
- Zeg eens, Wii gamet er graag?
- Betrapt! Je hebt dit gelezen!
- iemand een washandje toesteken
- Is this thing better than cream cheese? NO!
- Di ko suot salamin ko kaya Di ko alam ang sagot
- Jay-Z had R. Kelly uitgescholden voor vuile homo en R. had toen gezegd dat Jay-Z zélf een homo was.
- Eindelijk een seizoen met een constant spelpeil bij Standard, namelijk elke week ongelooflijk troosteloos, beschamend slecht
- Een woord met 8 medeklinkers na elkaar: angstschreeuw
- Aan alle japers ... achter tien minute zéén er belagde pistolets te verkriege aan 20frank per stuk ... Tanja heit ze zelf gesmeerd...
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2023:
Het zou kunnen dat het overmatig alcoholgebruik me belet om diudelijk te knunenn tpyne, maar eijss blemlse hbegvs jesnads be,!

In dit kwootje zitten 20 woorden, samen goed voor 126 characters, waarvan 6 a's, 5 b's, 1 c's, 4 d's, 18 e's, 3 g's, 3 h's, 5 i's, 3 j's, 4 k's, 6 l'en, 5 m'en, 9 n'en, 5 o's, 1 p's, 3 r'en, 6 s'en, 7 t's, 5 u's, 2 v's, 1 y's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Nanou wij krijgen melk van een koe! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 85 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
23
SCHMUTZ - Love Games 21
24
MC5 - Kick Out The Jams 27
27
APPALOE - Ritmo Inferno 30
28
30
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
31



