Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Everybody can sing in Liverpool! I know this for a fact! ~ Gary Dalyduring a live performance of "Christian"...
- Mijn 2 doelen van vandaag waren uit bed komen en koffie drinken. Tot zover heb ik een succesvolle dag.
- rob de nijs: ik was 16 en jij was 98
- Ooooone Hundred aaand eeeeeeeiigghtyyyy!
- Kust gij eens feestelijk mijn kont jong!?
- En huppakee, je hebt weer op deze site zitten kijken. Tijd die je ook aan iets anders had kunnen besteden. Yes!!!
- de brandweer kwam langs met gloeiende sirenes
- EN STOP NE KEER MET UZELF 35 KEER PER MINUUT AAN TE MELDEN, MSN-TERRORIST!
- Wat een theater in slot! Goal van Club afgekeurd, dan goedgekeurd en weer afgekeurd. Vormer lachte, weende, lachte en weende
- you look like an ezel volgens elvis
- Teuma spoelt teleurstellende week van Union door met 2 goals tegen KV Kortrijk - Teuma flushes pullasking week from union through with 2 goals against KV Shortrich
- Wist je, dat zelfs Cristiano Ronaldo scheetjes laat?
- beter 1 kogel in de hand dan 10 in de rug
- Cos I ain't no Hollerbach girl
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2066:
Kijk wat ik met mijn muis doe... Je leert eigelijk het meest door ermee te spelen

In dit kwootje zitten 16 woorden, samen goed voor 81 characters, waarvan 1 a's, 2 d's, 16 e's, 1 g's, 1 h's, 6 i's, 3 j's, 3 k's, 3 l'en, 5 m'en, 2 n'en, 3 o's, 1 p's, 3 r'en, 3 s'en, 6 t's, 1 u's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Carol ik hou het niét bij je vol, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 470 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 04/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
6
8
10
11
12
13
LUKE COMBS - Fast Car 4
14
15
BOTS - De Lange Weg 1
16
17
18
21
23
24
26
27
CHRISTOPHE - Aline 8
28
THE SHINS - Phantom Limb 10
29
30
SCHMUTZ - Love Games 24


