Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If this word "music" is sacred and reserved for eighteenth and nineteenth century instruments, we can substitute a more meaningful term: organization of sound. ~ John Cage
- Omfg ik stoor me echt aan die brave kop van die tessa echt fucking ierrietand
- Kitsenkits = braakbal van een kat
- Bon Jeavie: 'SHUFFLE MY KNOB, AND YOU'RE TO BLAME, YOU GIVE LOVE A BAD NAME!'
- Ik kan niet meer aan alle plekjes op mijn rug wegens stramme spieren. Wat vervelend is, want sinds enkele maanden tiert mijn rughaar welig en dat jeukt
- hoge bomen vangen is moeilijk
- В период карантина можно с умом провести время и освоить новую профессию онлайн. Мы не предлагаем дистанционные курсы массажа, которые помогут вам
- De 28-jarige blonde zangeres koos de verkeerde kant en kreeg de slappen lach toen ze haar foutje inzag.
- Ik heb mij ge-out als kaalkop. En de meeste mensen bleken dat al aan mij gezien te hebben.
- She drives me crazy, like no-one else. She drives me crazy and I can´t help Marcel
- Man kan vel bare håbe på, at han ikke består lægetjekket?
- Tien jaar geleden werd Anne ontslaan bij 'Familie' en de reden is tot op de dag van vandaag nog niet duidelijk. Euh... ONTSLAAN!?!?
- These grapes are raisin' like hell
- met de verkeerde vrouw uit bed stappen
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2956:
Spreek jij ook gays? "Ja hoojjj! Wij ghaan shometheen even naar een thuincenthrum..."

In dit kwootje zitten 13 woorden, samen goed voor 87 characters, waarvan 6 a's, 1 c's, 10 e's, 2 g's, 6 h's, 3 i's, 6 j's, 2 k's, 2 m'en, 7 n'en, 5 o's, 1 p's, 3 r'en, 2 s'en, 3 t's, 2 u's, 1 v's, 1 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Jeanette er ligt weer kots naast je bed! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 60 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8



