Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If anyone asks you what kind of music you play, tell him 'pop' Don´t tell him 'rock´n´roll' or they won´t even let you in the hotel. ~ Buddy Holly
- ik heb de kok horen fluiten , maar hij weet niet waar de lepel hangt
- ze zijn zelfs tegen mijn voorgevel komen kakken
- EN STOP NE KEER MET UZELF 35 KEER PER MINUUT AAN TE MELDEN, MSN-TERRORIST!
- Sprookjes zijn verhaaltjes waar een les in verwerkt zit. Dat van Roodkapje daarentegen is 100% waar gebeurd
- Voor het denken iets zeggen is net zo stoer als voor het kammen de weg vragen
- Er werd met man en muis gewerkt
- Ik lak mijn teennagels met een ragborstel. Ik heb koorts, denk ik
- er zijn harde noten gevallen
- Voor de tweede keer in twee dagen zeiknat geregend. Helemaal super.
- Ik heb thuis enkele plastic zakken waarin ik plastic zakken verzamel. Gemakshalve zitten al deze zakken in een plastic draagtas.
- Kalkem bril kat
- Het werd hochzeit dat die twee gingen trouwen!
- Zei Cassius Clay destijds: i have the greatest ?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3697:
Cercle prikt snel tegen, maar op aangeven van Hoggas Somers laat een tweede treffer liggen.

In dit kwootje zitten 15 woorden, samen goed voor 91 characters, waarvan 8 a's, 1 c's, 1 d's, 16 e's, 2 f'en, 6 g's, 2 i's, 1 k's, 4 l'en, 2 m'en, 7 n'en, 3 o's, 2 p's, 6 r'en, 3 s'en, 5 t's, 2 v's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Guillaume ik had vannacht weer een droom! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 11 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 38/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
10


