Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I was only 21 I was just trying to take everyday subjects and write about things other people weren´t writing about - working-class life and culture ~ Paul Weller
- They say only two things are infinite: the universe and human stupidity
- Rij mor rœustig jom.
- Stafke Wierdmans, in eigen dorp bekend omwille van zijn typisch Vlaams uiterlijk, werd vorig weekend tijdens de belangrijke voetbalmatch naar de kant gehaald, omdat hij in plaats van in doel, in de lach schoot
- Ik háát de letter f! Ik HÁÁT ze!!!
- Ik stond met mn oren te klapperen. Wou het liefst even hun ouders een schop verkopen. Dat is toch niet normaal joh?
- DAN LAAT IK MEESTAL GEWOON EEN SCHEET!!!!
- had bijna een nieuwe versterker gekocht maar kwam er net optijd achter dat er op de huidige een soort mute-knopje was ingedrukt en er daardoor dus geen geluid uit de speakers kwam. Joeng joeng joeng toch
- 'edde gij ow eige wel es afgevroagd veurwà pesies de ge nooit nie mee meugt?
- Ik kan in 't Frans tot 10 tellen! Wan toe trie for faaif siks sevven eit naain
- Ik heb momenteel geen jeuk.
- "daar zal geween zijn en tandengeknars" - Hoezo? Heeft iemand dat dan gezien? LA-RIE!
- Profiel voor Gazondabber. Aantal fotos, 7. Aantal berichten, 5.
- Klucht Brugge ziet ook Schieté gedresseerd uitvallen
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3976:
We hopen dat je het leuk vindt om terug te kijken op je herinneringen en ze te delen, van de recentste tot die van nog niet zo lang geleden

In dit kwootje zitten 29 woorden, samen goed voor 140 characters, waarvan 4 a's, 1 c's, 6 d's, 26 e's, 5 g's, 3 h's, 6 i's, 3 j's, 3 k's, 4 l'en, 1 m'en, 16 n'en, 6 o's, 2 p's, 4 r'en, 1 s'en, 11 t's, 2 u's, 3 v's, 2 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Matroos heb jij gekakt in die doos? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 10 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


