Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- He's a poet, he's a philosopher, and last night, I think I saw him walking on water ~ Mick JaggerMick Jagger introducing Bono when he received his MTV Free Your Mind award, Nov. 1999...
- Leddy Pistazien, de kort-van-stof-zijnde bedenker van namen voor supportersclans, heeft de kunde om de ene keer met links en dan weer met rechts zijn * af te vegen
- oh jakkes wat ´n lelijke tattoo heb je daar... heb je die zelf gemaakt of zo?
- Heej Alex je bakkes is toch iets geks! Heej ja heej ja hooow!
- Met de rotte appel door de mond vol tanden staan
- kfc Hamont 99 europees!
- Personal developmentis an important element of achieving success and being happy. Not everyone who
- ieder muisje heeft een piepklein kruisje
- You were logged on, but have not been validated by a server. Therefore, you may not have permission to use some network resources.
- tegen het ja-woord kan je geen nee zeggen
- als moeder piept is vader thuis
- beter 1 gek in de hand dan 10 op de vlucht
- eigen paard is goud waard
- Ik had het anders wel te doen met die 65+er met een bos wortels op zijn hoofd daar in Hamburg…
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5853:
Frank Matsmijter, boekhouder voor een criminele organisatie, komt er openlijk voor uit dat hij vooruit komt

In dit kwootje zitten 16 woorden, samen goed voor 107 characters, waarvan 5 a's, 1 b's, 1 c's, 2 d's, 10 e's, 1 g's, 2 h's, 9 i's, 3 j's, 5 k's, 2 l'en, 4 m'en, 5 n'en, 12 o's, 1 p's, 9 r'en, 2 s'en, 8 t's, 3 u's, 3 v's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Antoon ik ben het niet meer gewoon! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 76 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



