Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I Suppose Ultimately I´m Interested In Music I´m A Musician I´m Not A Gunslinger That´s The Difference Between What I Do And What A Lot Of Guitar Heroes Do ~ The Edge
- .KAREL.
- Wat nou,JA ? Zou je niet even goedemorgen zeggen ? En heb je alle kaksels al van het dek geschrobt?
- I bet you $13456324567 dollars you didn't read that number. You just skipped right over it. You didn't even realize I put a letter in it. No I didn't but you went back and looked. I want my like!
- Jim was an interesting man, he learned from his ancestors how to boil water by using his dick to light the fire.
- Het awoertgeroep zwelde gestaag aan. Het werd pas serieus toen men inzag dat ik niet doorhad dat het op mij bedoeld was, omdat ik zelfs begon mee te doen als een willoos schaapje
- al klinkt de kwoot nog zo raar,als het rijmt is het waar
- Lynn, elkaar all [i!i] fladder verkracht het Texel! conclusie: FUCKED!! zwart pad JAN!!
- Ten eerste IS er geen 'ten tweede'!!!!
- Waarna de man zijn boek aanprijst, Waarna de man zijn boek aanprijst, als een volleerde verkoper.
- Beer Bruyninchks, aalboer, heeft een verkeerde strontcentrifuge aangekocht vanuit de scatalogus van Mest Aankoop. Shit!
- "Wat? Nee ik heb geen goudvis bij nee. En ik ben ook niet van plan om ooit nog een goudvis mee te brengen, fuckverdorie!"
- Spider steit Aug wer oppe blok naort licht te graaie
- Vinyl kills illegal downloading!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6140:
valt er sneeuw in mei is kerstmis voorbij

In dit kwootje zitten 8 woorden, samen goed voor 41 characters, waarvan 1 a's, 1 b's, 5 e's, 5 i's, 1 j's, 1 k's, 1 l'en, 2 m'en, 2 n'en, 2 o's, 3 r'en, 4 s'en, 2 t's, 1 u's, 2 v's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Antoon ik ben het niet meer gewoon! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 78 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 20/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
6
7
9
10
12
13
14
SYSTEM 01 - Drugs Work 14
15
BOTS - De Lange Weg 17
18
FATBOY SLIM - Praise You 30
19
21
24
25
26
28
SCHMUTZ - Love Games 1
29
30



