Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- To those who understand, I extend my hand. To the doubtful I demand, Take me as I am ~ Dream Theater
- het vogeltje zingt zoals het gebeft is
- Hoge bomen bijten niet
- Hoe duurder het bier wordt, hoe minder ik kan sparen!
- Dat Jean-Pierre Verhamzaag niet met zich laat sollen, is wel duidelijk. Zijn dochter van vijf zal zich 'de grap van zout in het suikervat' nog lang herinneren
- Hij heeft een uitdrukking op zijn gezicht alsof ze alwéér in zijn brooddoos gepist hebben en zich toch stoer probeert te houden
- Iemand die 'terug van weggeweest' is, is eigenlijk weer weg. Want als hij weggeweest is, dan is hij al terug, dus gaat hij TERUG TERUG.
- Je zou voor minder niet naar Anderlecht willen komen
- Er zijn weinig mannen die 'Chantal' heten, denk ik
- ik voel de brui al hangen
- loopt uw neus en rieken je voeten ben je verkeerd gebouwd
- 'piemel' is een woord voor achtjarigen die hun lichaam beginnen te ontdekken. Klinkt bijzonder kinderachtig als je dat als volwassene nog gebruikt.
- Heej Zjeraar ik knip het vlees met een schaar! Heej ja heej ja hooow!
- met je mond vol tandpasta staan
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23


Rechts


