Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- To those who understand, I extend my hand. To the doubtful I demand, Take me as I am ~ Dream Theater
- Tussendoor op sporza kijken en zien dat Genk er al vier in het mandje heeft gelegd op Aalst, terwijl die mottige luikse kutclub aan 't verliezen is in Geel. Grappig, zalig, heerlijk.
- Sergio Verschors, een kattenliefhebber die ALTIJD een gemodificeerde badmuts draagt, is in 1967 voor de laatste keer vd grond geweest
- missenlijk.
- wat heb ik NU weer in m´n tekstballon staan... pffff!
- Ironisch: op internet naar informatie over wafels zoeken en dan op een site uitkomen die melding maakt dat ze cookies gebruikt
- En hoe ga ik je herkennen? Ik heb je jaren niet meer gezien! Je hebt toch ondertussen geen baard of zo gekregen? Of borsten?
- Cause today the sea came in The wave came and stole my loved ones
- So, in essence, what does this Paradigm Shift translate to with regard to human life and environment
- Telkens wanneer ik iemand ontmoet die niet altijd 'ik wil dat ook!' zegt, denk ik 'ik wil dat ook!'
- Ik doe aan wat hij behoeft needs
- met je mond vol tandpasta staan
- Topwijn geeft mij koppijn
- zoals het flesje thuis klokt klokt het nergens
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


Rechts

