Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- The Music Was New Black Polished Chrome And Came Over The Summer Like Liquid Night ~ Jim Morrison
- een huis verliest niks
- GRATIS voordoelen bij frituren in je buurt. En dit 18× per jaar.
- weet u dat ik ze mét stempel eigenlijk lekkerder vind?
- Amerikaanse Buffels hebben iets bisonders.
- Ik denk dat het beestje ontworpen is door Walter Van Beirendonck
- Drinken halveert je leven maar je ziet dubbel zo veel .
- att vara en bajare är som en accessoar att aldrig vinna ngn titel eller varit i europa borde man stänga laget.
- Waar is de VAR ? O Nee das waar de VAR en Inpotende Visser zijn Betaald Door B. Verhaeghe !
- MAG je eigenlijk wel iemand anders kont afvegen, zonder diens expliciete, door een magistraat bevestigde, en officieel vastgelegde toestemming?
- leikomg canu beleive I said the 'fuck' word. lollers!
- Gieren kunnen goed vliegen; dat is waar, niet waar is dat vliegen goed kunnen gieren.
- ik ben met mijn haar in de boter gevallen!
- Ja dat is HONGER NAAR LIEFDE!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Lach niet kunnen inhouden tijdens...
Hallo BrigitteIk heb sinds enkele weken een vervelend, bijzonder probleem. Telkens wanneer ik met mijn vrouw de liefde wil bedrijven, word ik geplaagd door lachbuien. Ik weet niet hoe het begonnen is of wat het veroorzaakt, maar het is er. Een goeie maand geleden is het begonnen, we waren bezig en plots moet er een anekdote of de clou van een goeie mop door mijn hoofd zijn geflitst en ik liet een kort giecheltje ontsnappen.
Mijn vrouw moest er hier dan weer een beetje om lachen, althans ze vroeg verwonderd wat er was. De blik op haar gezicht was uiteraard ook een uitdrukking vol vragen maar dat zag er dan nog eens grappig uit, waardoor ik nog méér moest lachen. Het vrijen is die avond ook niet meer voortgezet.
Nu is het zo ver gevorderd dat ik me telkens zodanig moet concentreren om niet te lachen, dat ik mezelf visualiseer met een lachbui tijdens de seks en dat ziet er natuurlijk dom en onbedoeld grappig uit! In een flits zie ik het mezelf op het werk tegen mijn kameraad vertellen die er ongetwijfeld een geweldig hilarische opmerking over weet te verzinnen, waardoor ik NOG meer moet lachen.
Mijn vrouw twijfelt aan zichzelf, ze denkt dat haar naakte lichaam de oorzaak is van mijn lachstondes maar dat is echt niet het geval.
Het is onnodig om te melden dat ons seksleven op non-actief staat.
Wat moet ik doen?
Ongeruste groetjes,
,
Migo
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Lach niet kunnen inhouden tijdens..."
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



