Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- Coldplay are just four friends trying to make great music ~ Will Champion
- ... amzeiksel DC 43 (1968) L 421; amzijksel ZND 01 (1922) L 420; aom-zeiksel DC 43 ..... Vliegende z
- ergens met kop en schotel bovenuit steken
- Er staat "topclub" en dan blijkt het over Anderlecht te gaan. Waar blijven ze die humor toch halen!
- Uit een studie van het Instituut voor Onafgewerkte Onderzoeken blijkt dat 6 op 10 mannen
- I can’t remember how many times I’ve heard this: "Star of Pulp Fiction, Samuel L. Jackson!". Yeah, 27 years ago!
- Klopte flikken. En dan verschieten ze er van dat er achresie en vernieling van komt
- egt goeie quotes , zeker da van dien dromedaris man egt classic
- mijn vrouw is al een uur aan het duiken, hoewel ze gisteren pas leerde zwemmen
- Gij gelooft toch ook niet dat vlinders hooi eten e!
- Toen er nog geen gsm's bestonden moesten mensen hun haar drogen met een föhn!
- How silly can you get?
- Eerlijk is eerlijk, destijds hebben de missionarissen het geloof ook zonder condoom verspreid.
- Vannacht viert de hele wereld dat de datum verandert,ik wacht op de datum dat iedereen viert dat de hele wereld is veranderd
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Lach niet kunnen inhouden tijdens...
Hallo BrigitteIk heb sinds enkele weken een vervelend, bijzonder probleem. Telkens wanneer ik met mijn vrouw de liefde wil bedrijven, word ik geplaagd door lachbuien. Ik weet niet hoe het begonnen is of wat het veroorzaakt, maar het is er. Een goeie maand geleden is het begonnen, we waren bezig en plots moet er een anekdote of de clou van een goeie mop door mijn hoofd zijn geflitst en ik liet een kort giecheltje ontsnappen.
Mijn vrouw moest er hier dan weer een beetje om lachen, althans ze vroeg verwonderd wat er was. De blik op haar gezicht was uiteraard ook een uitdrukking vol vragen maar dat zag er dan nog eens grappig uit, waardoor ik nog méér moest lachen. Het vrijen is die avond ook niet meer voortgezet.
Nu is het zo ver gevorderd dat ik me telkens zodanig moet concentreren om niet te lachen, dat ik mezelf visualiseer met een lachbui tijdens de seks en dat ziet er natuurlijk dom en onbedoeld grappig uit! In een flits zie ik het mezelf op het werk tegen mijn kameraad vertellen die er ongetwijfeld een geweldig hilarische opmerking over weet te verzinnen, waardoor ik NOG meer moet lachen.
Mijn vrouw twijfelt aan zichzelf, ze denkt dat haar naakte lichaam de oorzaak is van mijn lachstondes maar dat is echt niet het geval.
Het is onnodig om te melden dat ons seksleven op non-actief staat.
Wat moet ik doen?
Ongeruste groetjes,
,
Migo
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Lach niet kunnen inhouden tijdens..."
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23



