Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I'm investing in a company that has patented wallet technology that will deodorize currency That way people won´ t have to deal with money that smells funny ~ Moby
- ...krijg ik me daar toch plotseling geen diarree zeker!
- Hi there, I'm completely new here, I am not sure in the event that this section is a right place to create this and also sorry with this, but We were
- Welke persoon zou jij, als het mocht, eens graag total loss in elkaar slaan?
- Tis bij mij thuis. En ik ben verantwordelijk voor brand en evacuatie op mijn verdiep. Maar nen brandblusser kan er na 5 jaar zagen kan er niet af van de VUB. Tot er iets... voorvalt...
- Even een minuut stilte voor de platte-aarde-aanhangers, die anno 2022 NOG STEEDS ignorant genoeg zijn om te denken dat de aarde plat is
- Zalig, een knoflook-bierboer laten met je mondmasker op .
- I'm not as think as you stoned I am
- Heddy Stumblebreast, een vrouw met een Britse achtergrond (op haar pc) heeft haar naam weer alle eer aangedaan. En nee het is niét wat je denkt.
- Van stront kan je geen boter maken
- I am final, I am sorry, but, in my opinion, this theme is not so actual.
- Er wordt met jou gelachen. We weten dat je dit niet graag leest.
- Ik snap niet wat die Drol Van Den Piessche in de politiek doet
- en daarom zou ik eigenlijk zo´n kast moeten hebben * Pilske is lui !
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2096:
Verdacht: naar het containerpark gaan en vinden dat het er stinkt, en daarna in de aldi én de GB dezelfde stank gewaarworden

In dit kwootje zitten 22 woorden, samen goed voor 125 characters, waarvan 15 a's, 2 c's, 10 d's, 15 e's, 1 f'en, 2 g's, 3 h's, 5 i's, 3 k's, 2 l'en, 14 n'en, 2 o's, 1 p's, 8 r'en, 2 s'en, 8 t's, 1 v's, 2 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Daan ben jij een Colombiaan? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 409 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
4
7
8
9
11
SILVERTEAR - So Deep 21
13
STRUGGLER - Night Fever 27
14
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
21
22
BON IVER - Second Nature 11
23
25
26
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
27
SCHMUTZ - Love Games 18
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


