Kwootjes
- Ey seg Vanaken, mag die blíjven zagen of wa
- It´s Thursday evening in Toronto - I had to actually ask the drummer - but for us, it´s Friday night ~ Paul Weller
- Elis, de schepper´s vieze oom bedacht raadzaam hoe hij haar tweede garage kon inpalmen voor onwettelijke doeleinden
- Dagje groot bijgaande met de vrouwen
- een uiltje opknappen
- Dikke plakken stront in je nek! JAAAA!
- Sèèg vrouw! Noew moos ig dig toch es get vroågeuh! Bin ig LOOMP?
- TS Project TS Macon TS Mason Silvertear Ignorant DJ Peavey Blaster Jack Matthew Tyson
- Soms echter, kan de oceaan bruin als een trein.
- ouders vinden het behoorlijk onaangenaam als je hand in hand rondwandelt met hun kind
- Es geduld 'n zuver zaak is, laot miech daan mer smerig zien!
- Het stambeeld is allessinds omploft
- Daarstraks in Luxemburg 1,084 per mieter diesel. Mieters!
- Defensief geklungel bij STVV wordt genadeloos afgestraft door Vranckx.
- verdomme, ik had echt verwacht dat het enkel lucht ging zijn!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
De Kwootjes die "bandencentrale" bevatten...
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Jeroen er kleeft iets onder je schoen, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 72 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Zoeken
Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 40/2023. Muziek van 1950 tot nu!4
6
10
15
18
21
23
25
26
27
28
29
30
32
33
34
37
40
42
46
47
48
49
51
58
59
60

