Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Our TURD album?? Hahahaha! ~ Spice Girlsduring an interview, when a Dutch interviewer was constantly mentioning their TURD (third) album...
- Naar beneden klimmen, is iets zoals naar boven zakken
- Obviously Lynn's hairdo (hairdon't?) is to draw your eye away from the butt she's growing on her chin.
- Conniff Braakstaaf, een woesteling met een obsessie voor de zorgsector, heeft afgelopen zondag voor het eerst hoorbaar geboerd. Een belevenis!!!
- You Pee She
- Toon me uw onderbroek en ik zal zeggen wie u bent. (De truk zit ´ m in het etiketje, uw naam staat erop.)
- Heeft gewerkt bij Kon.Marib=ne Gem.Ver.Bedrijf
- Het zou kunnen dat het overmatig alcoholgebruik me belet om diudelijk te knunenn tpyne, maar eijss blemlse hbegvs jesnads be,!
- ja en die oefendagen en het moeilijkst van alles was om te doen alsof ik niet kon dansen whahahahaha
- Your boss was once again caught being a spunkfarmer.
- Jeeeeenss! Stop nou met verstoppertje spele! Ik kan haast niet meeeer! STOOOPP!
- Dat ik een klompvoet heb is nooit de doorslaggevende aanleiding geweest om landbouwer te worden
- Ons Sarah heeft ´n nieuw lief. Tellefonnééére da die doe!
- Nu moet Clement toch ingrepen, want hij is een verdedigende middenvelder kwijt.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2843:
Hoe hebben ze dat in 1947 overleefd zonder airco's en die grote massa tips en verwittigingen die ons nu via televisie en allerlei sociale media blijven overspoelen?

In dit kwootje zitten 26 woorden, samen goed voor 164 characters, waarvan 8 a's, 3 b's, 2 c's, 6 d's, 27 e's, 1 f'en, 3 g's, 1 h's, 15 i's, 1 j's, 8 l'en, 2 m'en, 12 n'en, 9 o's, 2 p's, 7 r'en, 8 s'en, 6 t's, 1 u's, 6 v's, 1 w's, 2 z'en, 1 enen, 1 vieren, 1 7'en, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Brihang er staat een paard in de gang, heej ja heej ja hoow
~ Bekeken: 62 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



