Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I have been happier in the past week than I ever imagined possible and it doesn't have a damn thing to do with the money. You're the real prize. The lottery was just a bonus ~ Jeff Porcaro
- Heej Modest werd jij op school ook gepest? Heej ja heej ja hooow!
- Dislodging a broken salt shaker from your asshole
- ...dat vraag ik eigenlijk niet, maar toch bedankt voor deze randinformatie die vroeg of laat, tijdens het ijlen, misschien wel eens van pas gaat komen
- als er met modder wordt gegooid moet men zich bukken
- De snelheidsbegrenzer heeft een dubbel voordeel: hij komt de veiligheid ten goede en is handig om boetes te vermijdne.
- volgens mij ben je een homo erectus
- Cos I ain't no Hollerbach girl
- Het woord "flottielje" ontbrak nog. Schande!
- Eigenlijk waren de Limburgers op dat mmoent blij dat ze erbij waren
- val iemand anders lastig,lastige lastigaard!
- Wij waren eerder met de melding van het overlijden van kenny rogers dan wikipedia !
- Deze job is echt helemaal op mijn buik geschreven!!
- jormeidt, Je onderscheiding is klaar
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4340:
Deze site is voorlopig nog niet bekend van TV

In dit kwootje zitten 9 woorden, samen goed voor 45 characters, waarvan 1 a's, 1 b's, 1 d's, 6 e's, 2 g's, 4 i's, 1 k's, 1 l'en, 4 n'en, 4 o's, 1 p's, 1 r'en, 2 s'en, 2 t's, 2 v's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Jeroen er kleeft iets onder je schoen, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 112 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 24/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
9
11
12
ABC - All Of My Heart 14
15
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
16
18
BOBBY GOLDSBORO - Honey 13
20
22
24
26
27
28
LEWIS CAPALDI - Forget Me 21
29



