Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I Was Perceiving Myself As Good As A Man Or Equal To A Man And As Powerful And I Wanted To Look Ambiguous Because I Thought That Was A Very Interesting Statement To Make Through The Media And It Certainly Did Cause Quite A Few Ripples And Interest And Shock Waves ~ Annie Lennox
- lamalord: belgium 5-0 (aandeel vanaken: 0% natuurlijk)
- het onderste uit de kast halen
- hoeren zien en zwijgen
- A man can prick his finger but he'd better not finger his prick
- Ik heb hier een geopende diepvriespizza gevonden maar weet niet of die van mij/mei of jullie/juli is
- ohocla69: AlwaysRSCA da is volgens mij zelf gene keeper maar ballenjongen... en zelf daar twijfel ik dan aan die zijn volgens mij balvaster
- Als Filip Joos al zegt dat niet elke standard supporter hersens heeft zal het wel kloppen
- Heej Rozet heb jij nog koffie gezet? Heej ja heej ja hoow
- Koppel verdacht van brandstichting toekomstig asielcentrum zoekt asiel in Hongarije
- I am sorry, that I interrupt you, there is an offer to go on other way.
- Vogels die in kooien worden geboren, denken dat vliegen een ziekte is
- I tried to sing once and people in the next room thought I was butchering hogs
- Mettez cela sur le genou. La douleur disparaîtra
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5183:
de sloot uit de koeien halen

In dit kwootje zitten 6 woorden, samen goed voor 28 characters, waarvan 1 a's, 2 d's, 5 e's, 1 h's, 2 i's, 1 k's, 2 l'en, 2 n'en, 3 o's, 1 s'en, 2 t's, 1 u's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Carol ik hou het niét bij je vol, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 47 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 37/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
6
7
8
9
10
12
13
LAID BACK - Sunshine Reggae 21
14
JUUL KABAS - Flauwekul 28
15
KOTO - Dragon’s Legend 1
17
18
19
PEGGY LEE - It’s A Good Day 13
21
ABC - All Of My Heart 14
22
SABATON - Camouflage 11
25
29
FAD GADGET - Luxury 24


