Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Waar zijn die handen!? ~ Regi Penxten
- Yir knickers are all t stains ya prick
- Ik heb er een paar keer dat het er af werd halen omdat het fake is hahaha.
- als ik al die gedichten zie die het internet vervuilen krijg ik last van difterie en moet ik zachtjes huilen
- Ik rook een sigaret, was de open haard
- Toen ik geboren werd was ik naakt, nat en hongerig en dat werd alleen maar erger
- In de videoclip is hij te zien, vrolijk dansend en getooid met een koppijnbril
- Not at all. Want to learn to know you. You to?
- Vechten 2 honden om een schoen, Dan ligt dat been daar niks te doen.
- je mag mn zus na de wedstrijd wel hebben.... "ik heb liever je shirt"
- In de toegevoegde tijd, toen het kalf al verdronken was voor de Luikenaren, maakte Denkey er nog 0-2.
- Do geese see god?
- haast en spoed geven zweet en bloed
- Toen het feestvarken tegen de middag wakker werd, lag in in zijn eigenbrakel
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5509:
Jeuk en niet tevreden over een uitslag? Klacht indienen!

In dit kwootje zitten 9 woorden, samen goed voor 56 characters, waarvan 2 a's, 1 c's, 2 d's, 11 e's, 1 g's, 1 h's, 4 i's, 1 k's, 2 l'en, 7 n'en, 1 o's, 2 r'en, 1 s'en, 4 t's, 2 u's, 2 v's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Carol ik hou het niét bij je vol, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 11 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
BOTS - De Lange Weg 29
12
14
17
ED SHEERAN - Afterglow 27
19
22
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 14
24
ABC - All Of My Heart 23
27
SEAL - Kiss From A Rose 12
29
31
SCHMUTZ - Love Games 1


