Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I'm investing in a company that has patented wallet technology that will deodorize currency That way people won´ t have to deal with money that smells funny ~ Moby
- Man kijk die man man!
- Probeer andere zoektermen ...
- Er zijn mensen die altijd zagen. Die met chronisch ongenoegen en frustratie zitten. Die zagen en klagen over alles, over wat er mis gaat in ons land, zeker nu tijdens de coronacrisis. Hun standaardvorm van communiceren is klagen.
- L'amour d'une mère pour son enfant ne connaît ni loi, ni pitié, ni limite?. Il pourrait anéantir impitoyablement tout ce qui se trouve en travers de son chemin
- It's not that Flanders has a gazillion inhabitants who all send 10 mails every day. If you don't want people contacting your radio station, don't mention that they can do so on your website. Create an honest contact page which tells them to buzz off.
- Het is de kwaliteit van de verf niet de grootte van de kwast, EN het is de kunst van het kietelen niet van het stampen
- Wie is je favoriete fictieve personage? - God
- Ik ga de EO eens flink terugpesten!
- Sinterklaag
- houd is uw bekeek man
- Er kwam een bekertje bier naar beneden. Dat viel naast hem en 10 à 15 seconden later ging hij plots neerzitten. Hij zei dat hij geraakt werd aan zijn voet. Door het bier, hé. Dat is pijnlijk, denk ik.
- Viezigheid, brood, Smets
- Verder onderzoek word uitgevoerd. Bron: Mai Breein
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #971:
Iemand noemde me vandaag onverschillig. Ik trok me er niks van aan.

In dit kwootje zitten 12 woorden, samen goed voor 67 characters, waarvan 7 a's, 1 c's, 3 d's, 7 e's, 2 g's, 1 h's, 3 i's, 3 k's, 2 l'en, 4 m'en, 7 n'en, 3 o's, 3 r'en, 2 s'en, 1 t's, 3 v's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej André je moeder doet weer niet mee! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 60 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8



