De Top 30
- Geej se lèllike voel hod!
- Anarchy is the only slight glimmer of hope ~ Mick Jagger
- Sechhhh!
- wie nog éénmaal "op de één of andere manier" durft te gebruiken snij ik z´n ballen af
- Er viel eens een ei in de zee. Er zwom een haai voorbij. De haai zei "Ey!" en het ei zei "Hi!"
- kloot zakken zijn jullie allemaal
- Iemand die 'terug van weggeweest' is, is eigenlijk weer weg. Want als hij weggeweest is, dan is hij al terug, dus gaat hij TERUG TERUG.
- Do steit ne Cult schoon oppe toog ??
- t es nie omdat ge in oiltert de klokken huurt loien da ge wet hoe die van kesken klinken
- De dappere die de draak verslaat, ontvangt 1000 kilo stront in zijn straat
- Het meel zorgt voor een natuurlijke en gezonde groei van de kippen, het kan geveord wordne vanaf dag 1 totdat de kuikens legirjp zijn
- Maaine damen oend herren
- Negen overjarige kinderen in Amsterdam
- niets zo qlote als een quote met een q
- De overeenkomst tussen een sinaasappel en een faecalie: komen allebei uit een warme plek
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
De eigenzinnige Top van www.eluterius.be
De Eigenzinnige Top-30 is een wekelijks samengestelde top van nummers waar jij voor gestemd hebt. Wij hanteren de regel: als jij een nummer in de top wil stemmen, dan doe je dat. Als jij deze week aanhoudend al een nummer van Crispian St Peters in je hoofd hebt en je wil dat in de top zien staan, dan stém je daar gewoon op!Elke stijl en elke periode is toegestaan. En we beperken ons niet tot singles, ook albumtracks zijn welkom!
☆ De Top-30 van week 30/2025 < >
#
ARTIEST - Titel
Score
HP
VW
AW
☆ Maak een Spotify playlist van deze Top-30
☆ Verdwenen uit de Top-30:
SPLIT ENZ - Message To My Girl | TALKING HEADS - Road To Nowhere | THE PERSUASIONS - Come Together | JEWEL - Foolish Games | CIRCUS CUSTERS - Monica | OMC - How Bizarre |
☆ De langst genoteerde nummers
#
ARTIEST - Titel
AW
7



