De Top 30
- Geej se lèllike voel hod!
- Anarchy is the only slight glimmer of hope ~ Mick Jagger
- Is Henry with you now?', 'Not at all. Want to learn to know you... You to?'
- rsca34sportingboy: Er is geen sprake van buitenspel want het VAR-busje was vertrokken vanop de eigen helft van het land
- Als je´t dààr niet vindt.... dan vind je ´t er niet
- Welke tampons gebruiken zwaarlijvige vrouwen? Obees.
- Laatst zag ik een man op een spijkerbed liggen. ik vroeg: 'Bent u fakir?', zegt ie: 'Nee, alleen op dinsdag!'
- Sorry dat ik zo stonk. Ik was mezelf niet.
- En gi? Cooëla? Oech? (En jij? Cola? Ook?)
- Als ik soep met lettertjes eet dan is de stront die ik daarna uitschijt nog zinniger dan jouw argumenten
- Haar naam is Laura, een hele vieze mijt
- Marianne Devriese debuteerde in 20099 als Gwendy Thielens, een gastrol.
- idd, strakke boxershorts zijn nie goe voor het zaad
- "Wat? Nee ik heb geen goudvis bij nee. En ik ben ook niet van plan om ooit nog een goudvis mee te brengen, fuckverdorie!"
- one hundred and plenty-five
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
De eigenzinnige Top van www.eluterius.be
De Eigenzinnige Top-30 is een wekelijks samengestelde top van nummers waar jij voor gestemd hebt. Wij hanteren de regel: als jij een nummer in de top wil stemmen, dan doe je dat. Als jij deze week aanhoudend al een nummer van Icehouse in je hoofd hebt en je wil dat in de top zien staan, dan stém je daar gewoon op!Elke stijl en elke periode is toegestaan. En we beperken ons niet tot singles, ook albumtracks zijn welkom!
☆ De Top-30 van week 30/2025 < >
#
ARTIEST - Titel
Score
HP
VW
AW
☆ Maak een Spotify playlist van deze Top-30
☆ Verdwenen uit de Top-30:
SPLIT ENZ - Message To My Girl | TALKING HEADS - Road To Nowhere | THE PERSUASIONS - Come Together | JEWEL - Foolish Games | CIRCUS CUSTERS - Monica | OMC - How Bizarre |
☆ De langst genoteerde nummers
#
ARTIEST - Titel
AW
10



